Accepted Papers

Some posters will be presented virtually, please check the Zoom link.


Alessandro De Palma (University of Oxford)*; Rudy Bunel (Deepmind); Krishnamurthy Dvijotham (DeepMind); M. Pawan Kumar (University of Oxford); Robert Stanforth (Deepmind)

Nicholas Rober (MIT)*; Michael Everett (MIT); Jonathan How (MIT)

Nicola Franco (Fraunhofer IKS)*; Tom H Wollschläger (Technical University of Munich); Jeanette M Lorenz (Fraunhofer Institute for Cognitive Systems IKS); Stephan Günnemann (Technical University of Munich)

Patrick Henriksen (Imperial College London)*; Francesco Leofante (Imperial College London); Alessio Lomuscio (Imperial College London)

Abhishek Singh (MIT)*; Praneeth Vepakomma (MIT); Vivek Sharma (MIT); Ramesh Raskar (Massachusetts Institute of Technology)

Václav Voráček (University of Tübingen)*; Matthias Hein (University of Tübingen)

Philipp D Kern (Karlsruhe Institute of Technology)*; Marko Kleine Büning (Karlsruhe Institute of Technology (KIT), Institute of Theoretical Informatics); Carsten Sinz (Karlsruhe Institute of Technology (KIT), Institute of Theoretical Informatics)

Wenxiao Wang (University of Maryland)*; Alexander J Levine (University of Maryland); Soheil Feizi (University of Maryland)

Elias Abad Rocamora (EPFL)*; Mehmet Fatih Sahin (EPFL); Fanghui Liu (EPFL); Grigorios Chrysos (EPFL); Volkan Cevher (EPFL)

Xiaodong Yang (Vanderbilt University); Tomoya Yamaguchi (Toyota Motor North America); Bardh Hoxha (Toyota Research Institute North America); Danil Prokhorov (Toyota Research Institute); Taylor T Johnson (Vanderbilt University)*

Zekai Wang (Wuhan University)*; Weiwei Liu (Wuhan University)

Haitham Khedr (University of California, Irvine)*; Yasser Shoukry (University of California, Irvine)

Stanley Bak (Stony Brook University); Dung Tran (University of Nebraska-Lincoln)*

Brendon G Anderson (University of California, Berkeley)*; Samuel Pfrommer (Berkeley); Somayeh Sojoudi (UC Berkeley)

Yuning Wang (Rutgers University); He Zhu (Rutgers University)*

Haoze Wu (Stanford University)*; Teruhiro Tagomori (Stanford University); Alexander Robey (University of Pennsylvania); Fengjun Yang (University of Pennsylvania); Nikolai Matni (University of Pennsylvania); George J. Pappas (University of Pennsylvania); Hamed Hassani (University of Pennsylvania); Corina Pasareanu (Carnegie Mellon University); Clark Barrett (Stanford Computer Science)

Diego Manzanas Lopez (Vanderbilt University)*; Patrick Musau (Vanderbilt University); Nathaniel P Hamilton (Vanderbilt University); Taylor T Johnson (Vanderbilt University)

Saber Jafarpour (Georgia Institute of Technology)*; Alexander Davydov (University of California, Santa Barbara); Matthew Abate (Georgia Institute of Technology); Francesco Bullo (University of California, Santa Barbara); Samuel Coogan (Georgia Institute of Technology)

Melanie Ducoffe (Airbus)*; David Vigouroux (IRT Saint Exupery); Thomas Serre (Brown University); Remi Cadene (LIP6); Thomas FEL (ANITI, Brown University); Mikael Capelle (Thales Alenia Space)

Sina Baharlouei (UNIVERSITY OF SOUTHERN CALIFORNIA)*; Fatemeh Sheikholeslami (Bosch Center for Artificial Intelligence); Meisam Razaviyayn (USC); Zico Kolter (Carnegie Mellon University)

Haoyu He (Northeastern University); Tianhao Wei (CMU); Huan Zhang (CMU); Changliu Liu (CMU); Cheng Tan (Northeastern)

Serge Durand (CEA)*; Augustin Lemesle (CEA LIST)

Haiteng Zhao (PKU)*; Chang Ma (Peking University); Xinshuai Dong (Nanyang Technological University); Anh Tuan Luu (Nanyang Technological University); Zhi-Hong Deng (Peking University); Hanwang Zhang (Nanyang Technological University)